Nasz zespół

Elżbieta Czachowska

Jestem nauczy­cie­lem języ­ka angiel­skie­go z wie­lo­let­nim sta­żem i doświad­cze­niem. Pra­cu­ję w spo­sób nie­sza­blo­no­wy. Peł­ne zaan­ga­żo­wa­nie i pasja to mot­to prze­wod­nie pra­cy z dzieć­mi i mło­dzie­żą. Kre­atyw­ne i nie­ste­re­oty­po­we podej­ście do nauki to mój prze­pis na sukces.

Olga Czachowska-Nowak

Od 2013 roku pra­cu­ję jako lek­tor języ­ka angiel­skie­go. Współ­pra­ca z doświad­czo­nym nauczy­cie­lem jakim jest Elż­bie­ta Cza­chow­ska, daje nam podwój­ną siłę: lata prak­ty­ki i świe­że nowe pomy­sły. Jed­no­cze­śnie poma­gam mło­dzie­ży zro­zu­mieć zawi­ło­ści matematyki.

Wioleta Sandecka

Jestem nauczy­cie­lem języ­ka angiel­skie­go od 1997 roku. Na co dzień pra­cu­ję w IV LO im. Baczyń­skie­go we Wło­cław­ku. Posia­dam upraw­nie­nia egza­mi­na­to­ra matu­ral­ne­go oraz klas ósmych. Bar­dzo lubię swo­ją pra­cę, ponie­waż kon­takt z mło­dzie­żą odmła­dza i doda­je energii.

Marta Czaja

Hel­lo 🙂 Na imię mi Mar­ta i choć bywam upar­ta- to myślę, że zna­jo­mość ze mną przy­nie­sie korzyść wza­jem­ną 😉 Naucza­niem języ­ka angiel­skie­go zaj­mu­ję się od 15 lat (posia­dam wykształ­ce­nie w tym zawo­dzie). Pra­cu­ję z przed­szko­la­ka­mi i star­szy­mi dzieć­mi. W 2007 roku roz­po­czę­ła się moja przy­go­da ze Szko­łą Języ­ko­wą Cza­chow­ska. Pra­ca tu, to wspa­nia­ła szan­sa na speł­nie­nie zawo­do­wych aspi­ra­cji i pozna­nie wie­lu inte­re­su­ją­cych osób. Cie­szę się, że mogę współ­two­rzyć tak wspa­nia­łe miej­sce posia­da­ją­ce wie­lo­let­nią tra­dy­cję i mar­kę. To, co mnie naj­bar­dziej inspi­ru­je, to pozy­tyw­ne reak­cje i uśmiech­nię­te buź­ki moich kur­san­tów. Sta­ram się, aby każ­de ich spo­tka­nie ze mną odby­wa­ło się w przy­jem­nej atmos­fe­rze, bo… “Nauczy­ciel to ktoś, kto widzi w każ­dym dziec­ku wyjąt­ko­wą oso­bę i zachę­ca je do roz­wi­ja­nia jego indy­wi­du­al­nych talen­tów oraz moc­nych stron.”
Bar­ba­ra Cage

Learning by doing

Learning by doing

Copy­ri­ght © 2019 Szko­ła Języ­ko­wa Elż­bie­ta Cza­chow­ska.